РАДА ДИРЕКТОРІВ


Юрій КІРІЛОВ

Директор (Керівник) американського офісу Благодійної організації «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УКРАЇНСЬКЕ ВІДРОДЖЕННЯ – XXI СТОРІЧЧЯ»

Юрій Кірілов

Юрій Кірілов

Директор (Керівник) американського офісу БО «МБФ «Українське відродження – XXI сторіччя».

Навики:
Досвідчений та ефективний менеджер з досвідом роботи як в громадському, так і в корпоративному секторі. З великим портфоліо реалізованих успішних кейсів та проєктів у сфері фінансів, будівництва та енергетики.
Багаторічний досвід спілкування з людьми, яскраво виражені лідерські якості, що дозволяють створити дієву команду для реалізації ПРОЄКТУ МОДУЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО. Досвід роботи в екстремальних умовах з обмеженим ресурсом дозволяє виконання будь-яких амбітних та креативних проєктів.
Має досвід ведення переговорів у фаховому англомовному середовищі та галузевої міжнародної співпраці.

Професійний досвід:

  • Директор в Центрі економічної освіти (2000–2010рр.).

Реалізація освітніх проєктів для представників корпоративного та державного сектору. Координація роботи у сфері підвищення рівня доброчесності державного сектору. Організація роботи за «західними стандартами». Побудова компанії-лідера ринку освітніх та консалтингових послуг.

  • Chief executive officer – Project Leader в проєкті Green Chernobyl Energy Solution (2010–2014рр.).

Здійснював стратегічне управління українсько-американським проєктом у сфері екології та енергетичної безпеки, що реалізовувався в рамках менеджменту Зоною відчуження – Чорнобільскої АЕС.

  • Реалізація власних проєктів з приватного будівництва та інвестування (2014 – по сьогодні).

Освіта:

  • Закінчив у 1989 році Київський національний економічний Університет імені Вадима Гетьмана.

Ольга Ротшильд

Директорка американського офісу, Представниця з питань залучення інвестицій Благодійної організації «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УКРАЇНСЬКЕ ВІДРОДЖЕННЯ – XXI СТОРІЧЧЯ»

Ольга Ротшильд

Ольга Ротшильд

Директорка американського офісу, Представниця з питань залучення інвестицій БО «МБФ «Українське відродження – XXI сторіччя».

Володимир ГАЛЬЧЕНКО

Керівник програми „ПРАВОЗАХИСТ" Благодійної організації «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УКРАЇНСЬКЕ ВІДРОДЖЕННЯ – XXI СТОРІЧЧЯ»

Володимир ГАЛЬЧЕНКО

Володимир ГАЛЬЧЕНКО

Керівник програми „ПРАВОЗАХИСТ" БО «МБФ «Українське відродження – XXI сторіччя».

ОСВІТА

  • Українська Академія Державного Управління (УАДУ) при Президентові України. Диплом – Магістр державного управління. Університет Північного Лондону. Диплом – Магістр державного управління. (09.1999р. – 02.2001р.)
  • Стажування в Карлтонському Університеті та Національному юридичному інституті (м. Отава, Канада) в рамках проекту “Створення потенціалу для розробки та аналізу напрямків державної політики”. Під час стажування здобув знання за такими напрямами: нові підходи до розробки державної політики; залучення населення до процесів обговорення та прийняття рішень; набув навички з: аналізу політики; розробки аналітичних документів; запровадження дієвих механізмів захисту прав людини. (06.2000р. – 07.2000р.)
  • Київський національний економічний університет. Факультет міжнародної економіки та права, спеціальність “Правознавство”. Диплом – спеціаліст, кваліфікація “Юрист-економіст”. (09.1994р. – 06.1999р.)

ДОСВІД РОБОТИ

  • Один із співзасновників Адвокатського об’єднання “СОТА”, яке спеціалізується на супроводженні господарської діяльності підприємств, допомоги в господарських, цивільних та кримінальних справах. (з червня 2016);
  • Зареєстрований як фізична особа-підприємець, з основними видами діяльності: консультування з питань комерційної діяльності й керування; діяльність у сфері права; консультування з питань оподаткування, здійснення представництва інтересів суб’єктів господарювання в органах державної влади та місцевого самоврядування. (з лютого 2007);
  • Приватна адвокатська діяльність з основним фокусом на супроводженні господарських, цивільних та кримінальних справ в судових органах, органах прокуратури, поліції. Відстоювання інтересів клієнтів в органах державної влади та місцевого самоврядування. (з січня 2007);
  • Заступник директора ТОВ «Омега видавництво». Основні обов’язки: розвиток бізнесу у медіа-сфері, організація торговельної мережі, відносини з органами державної влади, юридичне супроводження господарської діяльності. (06.2006–01.2007);
  • Українська асоціація виробників тютюнових виробів „Укртютюн”. Посада – юрист. Основні обов’язки: аналітична робота, аналіз законодавства, нормо-проектувальна робота. Робота з комітетами Верховної Ради України, Секретаріатом Президента України, Секретаріатом Кабінету Міністрів України, міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади. Співпраця з Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України, УСПП, іншими громадськими організаціями. Учасник робочих груп з прискореного перегляду регуляторних актів (Мінагрополітики України, Мін’юст, ДПА України, Державна митна служба України). Член робочої групи з розроблення проекту Концепції розвитку технічного регулювання та споживчої політики і стратегічного плану її реалізації на 2006 – 2010 роки. (01.2003–06.2006);
  • Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України. Посада – головний науковий консультант відділу з питань цивільного, господарського права та підприємництва. Державний службовець, ІІІ категорія, 5 ранг. Основні обов’язки: експертиза законопроектів, внесених до розгляду у першому читанні, написання відповідних висновків, роз’яснення з питань чинного законодавства України тощо. (06.2001–01.2003);
  • Стажування: в Управлінні по зв’язкам з ВР України та громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, в Головному державно-правовому управлінні Адміністрації Президента України, в Договірному управлінні МЗС України. (07.2000–05.2001);
  • Юридичне бюро “Крижанівський та партнери”. До 1998 року посада – помічник юриста, потім юрисконсульт. Основні обов’язки: реєстрація, перереєстрація, ліквідація підприємств, договірна діяльність. Участь у судових засіданнях, підготовка консультацій з податкового, банківського, трудового, цивільного та земельного законодавства. (1996–01.02.1999).

Громадська та наукова діяльність

  • З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну надаю безкоштовні юридичні консультації постраждалим фізичним особам, зокрема щодо фіксації матеріальної та моральної шкоди, нанесеної внаслідок збройних дій агресора, збору доказової бази тощо (З 24 лютого 2022 року).

• Супроводжую низку судових справ з цього питання.
• Активно вивчаю міжнародний досвід та судову практику з питань конфіскації приватних та державних активів, міжнародної санкційної політики, беру участь в опрацюванні можливих шляхів стягнення шкоди за рахунок заморожених в окремих іноземних юрисдикціях активів країни-агресора, а також пов’язаних з нею юридичних та фізичних осіб.
• З початку 2023 року співпрацю з цього питання з іноземними колегами-адвокатами, а також недержавними організаціями, зокрема з Литви, Бельгії тощо.
• З червня 2023 року співпрацюю з Міжнародним БФ «Українське відродження – ХХІ сторіччя», зокрема 16.08.2023 брав участь в круглому столі на тему «Міжнародна співпраця щодо реалізації заморожених російських активів на користь України. Правове чи політичне рішення?».
• 05–07 жовтня 2023 року був учасником Конгресу Європейської федерації адвокатів (Federation des barreaux d’Europe), виступав як один зі спікерів «Української панелі» з доповіддю щодо міжнародної співпраці в сфері захисту прав постраждалих від збройної агресії.

  • Помічник-консультант народних депутатів України на громадських засадах. (2003–2018). Досвід роботи:

• підготовка, експертиза та супроводження законопроектів з питань (1) реформування парламенту (за результатами роботи Місії Європарламенту під головуванням Пета Кокса), (2) судоустрою, статусу суддів, порядку призначення та звільнення суддів, (3) змін і доповнень до Цивільного кодексу України і Господарського кодексу України, (4) земельних відносин, (5) технічного регулювання (стандартизація, сертифікація), (6) процесуального законодавства, (7) виборчого законодавства, (8) медичної реформи, (9) підприємництва, ліцензування, державного контролю (нагляду) за здійсненням господарської діяльності тощо;
• підготовка медіа-матеріалів для ЗМІ, прес-релізів, доповідей та виступів;
• написання відповідних висновків, роз’яснень з питань чинного законодавства України;
• робота з комітетами Верховної Ради України (з правової політики, з питань фінансів і банківської діяльності, з питань підприємницької діяльності, з аграрних питань, з питань охорони здоров’я, з питань свободи слова та інформації тощо);
• співпраця в рамках діяльності Міжфракційного депутатського об'єднання „За впровадження повного циклу публічної політики“
• робота з Головним науково-експертним управлінням Апарату ВРУ;
• робота з Головним юридичним управлінням Апарату ВРУ;
• співпраця з Інститутом законодавства при Верховній раді України.

  • Один із співзасновників та Голова ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ „РОЗКВІТ-М“, метою якої є заохочення громадян до відродження та поширення духовно-наукових істин та духовно- і науково- орієнтованих та вже реалізованих у світі практик, які базуються на практичному застосуванні для суспільного блага людства на основі креативної думки України; розробка та практична реалізація освітніх та культурних програм (з листопада 2017);
  • Один із співзасновників та уповноважена особа БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ „ГІММІІР“, метою якої є підтримка людей і організацій, направлених на розвиток особистості та суспільства через відкриття внутрішньої свободи та мужності діяти із Духу часу, шляхом здійснення благодійництва та благодійної діяльності (з вересня 2017);
  • Співпрацюю на громадських засадах в якості експерта Ради Європи з питань зміцнення місцевого самоврядування та децентралізації влади в рамках програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» (з 2017 року);
  • Радник Керівника Інституту законодавства Верховної Ради України з питань підготовки та експертизи законопроектів, науково-юридичного обґрунтування правових висновків (на громадських засадах) (з 2016 року);
  • Один із співзасновників ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ „КЛУБ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ“, метою якої є утвердження інституту захисту прав інтелектуальної власності в Україні, здійснення пропагандистської діяльності в цій сфері. Серед реалізованих проектів участь в організації протягом 2016–2018 років засідань Клубу інтелектуальної власності в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка для надання змоги студентам познайомитися з практичними аспектами цієї сфери із залученням спеціалізованих юристів, суддів тощо (з грудня 2015 );
  • Заступник Голови Всеукраїнської громадської організації “Третейська палата” (на громадських засадах). Основною метою діяльності ГО є допомога фізичним і юридичним особам в реалізації їх прав і свобод, сприяння розвитку суспільної правосвідомості і правової культури, сприяння розповсюдженню та пропаганді принципів та ідей правової держави, практичному вирішенню локальних та глобальних соціально-правових питань (З 2013 року);
  • Учасник міжнародної наукової Атлантичної конференції з проблем майбутнього державного управління (м. Вулфіль, Нова Скотія, Канада). Пройшов тижневий курс лекцій у Школі державного управління при Університеті Далхаузі (м. Галіфакс, Нова Скотія, Канада) (Лютий 2003);
  • Брав участь: у практичному семінарі з аналізу політики (за сприяння УАДУ, Центру досліджень адміністративної реформи, Управління міжнародних зв’язків) в якості керівника творчої групи з питань соціальної політики; в науково-практичному семінарі „Досвід стажування державних службовців у США та ЄС і його роль у становленні демократичного державного управління в Україні“ (за сприяння УАДУ, Вищої школи державної служби ім. Роберта Вагнера Нью-Йоркського університету, Європейського інституту державного управління); в науково-практичній конференції за міжнародною участю „Державне управління в умовах інтеграції України в Європейський Союз“ (за сприяння УАДУ) інших науково-практичних семінарах і конференціях (2001–2004);
  • Міжнародний фонд захисту прав дітей: аналіз та систематизація міжнародного законодавства у сфері захисту прав дітей, надання юридичних консультацій, учать у випуску Збірника міжнародного та вітчизняного законодавства у сфері захисту прав дітей// Київ: 2002;
  • Громадська організація “Всеукраїнська спілка власників землі”: підготовка юридичних консультацій з питань паювання землі, врегулювання земельних відносин, соціального захисту селян тощо (1999 рік).

Ірина ІВАНЕЦЬ

Генеральна менеджерка проєкту "СИНЕРГІЯ" Благодійної організації «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УКРАЇНСЬКЕ ВІДРОДЖЕННЯ – XXI СТОРІЧЧЯ»

Ірина ІВАНЕЦЬ

Ірина ІВАНЕЦЬ

Протягом 20 років плідної науково-педагогічної роботи та зростання зараз пані Іванець І.В. є доцентом кафедри корпоративних фінансів і контролінгу та гарантом програми «Корпоративні фінанси» КНЕУ ім. В. Гетьмана, та є відповідальною за координацію та реалізацію зусиль кафедри для досягнення цілей та місії Університету щодо забезпечення навчального процесу на найвищому рівні, сприяє укладанню нових партнерських угод з українськими та міжнародними компаніями, що надає можливість забезпечувати студентів можливістю отримувати якісне навчання у воєнний період.

Досвід роботи:

  • КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА, КАФЕДРА КОРПОРАТИВНИХ ФІНАНСІВ І КОНТРОЛІНГУ. 09.01.2003 – до тепер
  • PHILIPPS UNIVERSITY MARBURG. Координатор програми “KNEU on the MO:VE” в Philipps-Universität Marburg в Німеччині. 01.09.2003 – до тепер
  • РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ. ЧЛЕН РАДИ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ. 01.09.2020 – до тепер
  • НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ. ПРОФЕСІЙНИЙ ЕКСПЕРТ. 18.11.2020 – до тепер
  • ГО «ПРОСТІР МОЖЛИВОСТЕЙ «ТИ МОЖЕШ». ЗАСНОВНИК (Основний напрямок діяльності ГО – Конференції). 10.09.2019 – до тепер
  • UNIVERSITY OF REDLANDS SCHOOL OF BUSINESS (Каліфорнія, США). ЗАПРОШЕНИЙ ПРОФЕСОР. 04.03.2017 – 05.05.2017

Освіта і курси:

  • МАГІСТР ФІНАНСІВ – Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. 01.09.1998 – 30.06.2003
  • МАГІСТР ПРАВА – Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. 01.09.2006 – 30.06.2008
  • Кандидат економічних наук – Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. Тема дисертації: Фінансування та кредитування аграрних підприємств. 01.09.2003 – 15.05.2014
  • SE MBA УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ – International Management Academy World Wide. 01.10.2019 – 27.12.2021
  • „ОСНОВИ КОРПОРАТИВНИХ ФІНАНСІВ“ – Бізнес-школа Barcelona (Бізнес-школа IESE, Іспанія). 03.09.2013 – 29.06.2014
  • МІЖНАРОДНА ТОРГІВЛЯ, СТРАТЕГІЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ТА КОНТРОЛІНГ – Віденський економічний університет (Wirtschaftsu­niversität Wien). 14.06.2004 – 30.08.2004

Членство:

  • Українська асоціація розвитку менеджменту та бізнес-освіти. 15.09.2021 – до тепер

Проєкти:

  • “KNEU on the Mo:ve”. 01.06.22–31.12.22
  • Financial Innovations in Digital Age. 15.03.2022 – 15.07.2022
  • Організація студентського конкурсу „Startup Battle Challange“. 18.12.2019 – 25.12.2021
  • Creative Spark – The British Council's . 01.09.2018